Seznam pooblaščenih krovcev

  IME NASLOV POŠTA OBČINA TELEFON E-POŠTA
Abitat skupina d.o.o. Ob dravi 6 2000 Maribor 070743922 info@abitat.si
ABJ d.o.o. Polje, Cesta 34/10 1260 Ljubljana Polje 041794880 andrej.babnik@gmail.com
Alpe Dimnik, d.o.o. Bizoviška cesta 50 1261 Ljubljana-Dobrunje 041 646910 kleparstvo.dimnik@gmail.com
Doling Robert Dolenc s.p. Maroltova ul.24 2000 Maribor 041668542 robert.dolenc@amis.net
Eprim d.o.o. Krožna cesta 10 1230 Domžale 17213437 info@eprim.si
Filing trgovsko in proizvodno podjetje d.o.o. Mladinska ulica 28 2367 Vuzenica 041410999 info@filing.si
Glaser Zdravko s.p. Vuhred 047 2365 Vuhred 041421135 zdravkoglaser@gmail.com
Gra-Krup d.o.o. Spodnja Rečica 50B 3270 Laško 031769897 andrej.grakrup@siol.net
Grandošek d.o.o. Gorkega ulica 23 2000 Maribor 041643465 darko.grandosek@triera.net
Gregor Lamovšek s.p. Ponoviče 18 1282 Sava pri Litiji  051635357 info@krovstvo-lamovsek.si
Hribernik Branko s.p. Fošt 28 2317 Oplotnica 041712015 hribernik.branko@gmail.com
Kajtna Vilibald s.p. Črnogorska 36 2000 Maribor 041668015 baldi.kajtna@gmail.com
Kaprol d.o.o. Dunajska cesta 421 1000 Ljubljana 041686472 kaprol.doo@gmail.com
Karo Danilo s.p. Malečnik 241 2229 Malečnik 041628789 krovstvo.karo@gmail.com
Kleparstvo, krovstvo-izolacije Ivartnik Franc Ivartnik s.p. Dolga brda 114 2391 Prevalje 041736325 zlatka.ivartnik@gmail.com
Kos Zoran s.p. Mala Loka 23 1230 Domžale 041623282 zoran.kos@siol.net
Krovstvo in Kleparstvo Krajnc Miran s.p. Moravci 73 c 9243 Mala Nedelja 041795144 miran.krajnc@siol.net
Krovstvo in kleparstvo, Hasan Hasić s.p. Založnikova ulica 2 1351 Brezovica pri Ljubljani 031823737
Krovstvo, tesarstvo in kleparstvo; Andrej Abram s.p. Rostoharjeva ulica 62 a 8270 Krško 041611877 andrejabram1@gmail.com
Leopold Lampret s.p. Levec 2a 3301 Petrovče 041705659 lampret.leopold@amis.net
Lindap SKM d.o.o. Podlog 3 3311 Šempeter 041444397 mojca@lindap.si
Lončarič – Montaža d.o.o. Lokavci 41 9245 Spodnji Ivanci 041629746 lon@siol.net
Mitja Osvald s.p. Podvelka 38 2363 Podvelka 041587275 mitja.osvald@siol.net
Ostrešje d.o.o. Ponoviče 18 a 1282 Sava pri Litiji 041420777 ostresje@siol.net
Primož Vezjak s.p. Tepanjski vrh 23 3210 Slovenske Konjice 041411899 primoz.vezjak@siol.net
R montaža krovstvo in kleparstvo d.o.o. Stročja vas 6 9240 Ljutomer 041617940 r.montaza.doo@gmail.com
Rakuša Roman s.p. Kovača vas 111 2310 Slovenska Bistrica 041685854 ro-teh@amis.net
Robert Pristovnik, Rotes Zgornja Bistrica 43 2310 Slovenska Bistrica 041492428 pristovnik.robert@gmail.com
SI MM Grad d.o.o. Trg 7 3312 Prebold 070666662 simmgrad@gmail.com
Slatenšek d.o.o. Žice 24B 3215 Loče pri Poljčanah 041233749 slatensek.zice@siol.net
Srečko Lukač s.p. Selnica ob Muri 29a 2215 Ceršak 041819632 info@krovstvo-lukac.si
Stavbno kleparstvo in krovstvo, Igor Vaupič s.p. Cesta dveh cesarjev 40a 1000 Ljubljana 041623312 igorvaupic@gmail.com
Strehca d.o.o. Bršljin 41 8000 Novo mesto 041631649 strehca@siol.net
Strešni sistemi Zbičajnik d.o.o. Žarova 20 3320 Velenje 041624874 igor.zbicajnik1@telemach.net
Strip d.o.o. Kajuhova 17a 3325 Šoštanj 041636040 ferdinand.juvan@gmail.com
Šabeder in sinovi d.o.o. Zgornja Korena 4 D 2242 Zgornja Korena 041698 889 saso@dach.si
Šenica Ivan s.p. Dolnji kot 4 8361 Dvor pri Žužemberku 041508148 kleparstvo.senica@gmail.com
Škof d.o.o Dolščaki 6A 1314 Rob na Dolenjskem 041791630 info@streheskof.si
Špik Mont kleparstvo, krovstvo, ključavničarstvo Špikova ulica 19 4000 Kranj 031703797 spik.mont@gmail.com
Šramel d.o.o. Senovica 32 3240 Šmarje pri Jelšah 041631512 janko.sramel@siol.net
Štefan Grandošek s.p. Kamenškova ulica 16 2000 Maribor 041648237 krovstvo.grandosek@gmail.com
Tomaž Podjet s.p. Delavska cesta 1 4000 Kranj 041571212  
Tomaž Ševerkar s.p. kovinska galanterija Mlinše 35 B 1411 Izlake 035675352 tomaz.severkar@siol.net
ZA&TO Tomo Zadravec s.p. Selca 135 4227 Selca 041206724 krovstvozato@gmail.com
Zupanc Mihec s.p. Tevče 15 3270 Laško 041851557 krovstvo.zupanc@siol.net
  • Kvaliteta
    Svojim kupcem nudimo najkakovostnejše izdelke in storitve.
  • Tradicija
    S 37-letnimi izkušnjami bomo kos še tako zahtevnim projektom.
  • Prodajna količina
    Prodali smo že preko 5 milijonov m2 streh in fasad.
  • Razvoj
    Z nenehnim razvojem zagotavljamo zadovoljstvo naših strank.